لینک های مفید

Eustudyاز سال 88 به طور رسمی در زمینه اعزام دانشجو به کشور سوئد فعالیت خود را آغاز کرده است.
در ابتدا تنها خدمات لازم جهت اعزام به کشور سوئد را ارائه داده و طی سالهای بعد به علت پولی شدن دانشگاه های سوئد در سال 2011 فعالیت خود را در حوزه کشور های اسکاندیناوی و تحصیل رایگان در کشور های نروژ و فنلاند نیز اقدام نمود و موفق به دریافت نمایندگی از دانشگاه های مختلف گردید.
در حال حاضر با موسسه سفیران آتیه نگر شمال تحت مجوز وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری فعالیت و همکاری دارد.
شرکت eustudy  نماینده مستقیم و رسمی دانشگاه های سوئد در ایران می باشد.

موسسه سفیران آتیه نگر شمال با مجوز رسمی از وزارت علوم, http://eustudy.org

 

  گروه آموزش زبان موسسه بین المللی دانشسار

 موسسه بین المللی دانشسار، در راستای ارتقای سطح کیفی آموزش زبان انگلیسی در کشور و همچنین با بهره گیری از  پیشرفته ترین فنون آموزشیِ رایج در مراکز پژوهشی انگلستان، در سال 1384 دپارتمان آموزش زبان خود را تأسیس نمود.

این موسسه با به کارگیری از نیروهای آموزشی مجرب و توانمند و نیز استفاده از ده سال تجربه گروهی لازم در این سطح توانسته است جایگاه مناسبی در زمینه آموزش زبان انگلیسی برای خود به دست آورده و تفاوت های قابل توجهی نسبت به دیگر موسسات برای خود ایجاد نماید.

از جمله تفاوت های ویژه و خاص گروه آموزش زبان موسسه دانشسار نسبت به موسسات دیگر ، علاوه بر برگزاری کلاسهای گروهی و نیمه گروهی، برگزاری دوره ها بر اساس نیاز متقاضیان، به صورت VIPبر طبق متد آموزشی مراکز معتبر بین المللی و مورد تأیید آنها ، در فضایی کاملا آموزشی است.

گروه آموزش زبان موسسه بین المللی دانشسار, http://daneshsar.com

شرکت بین المللی خدمات مسافرتی و جهانگردی ناخدای سفر با سالها تجربه درخشان , به عنوان اولین برگزارکننده تورهای ترکیبی دور آسیا به صورت گروهی ، انفرادی و نمایشگاهی و مرکز رزرواسیون هتل ها به صورت آنلاین و همچنین مرکز رزرو و صدور بلیت های خارجی بین کشورها و شهرهای سراسر جهان و از سایر کشورها به ایران فعالیت گسترده ای دارد.
و هم اکنون به صورت حرفه ای اقدام به برگزاری تورهای : دبی ، تایلند ، ترکیه ، گرجستان ، مالدیو ، چین ، مالزی ، سنگاپور ،اکراین ، روسیه و تورهای ترکیبی چین و دور آسیا به صورت تخصصی کرده است.
شرکت ناخدای سفر قادر به ترکیب شهرها و کشورها ( در قالب یک پکیج ) به انتخاب گردشگران و همکاران می باشد.
به امید دیدار شما در شرکت ناخدای سفر شما که بهترین هستید.

خدمات مسافرتی و جهانگردی ناخدای سفر, http://nakhodasafar.com

وبلاگ دارالترجمه رسمی البرز تهران

وبلاگ دارالترجمه رسمی البرز تهران, http://alborztehran.blogfa.com